MUNSTER COLLEGES

CLICK HERE FOR ALL UP TO DATE MUNSTER COLLEGES FIXTURES & RESULTS

HARTY CUP DRAWS 2013/2014

Group A: Durlas, Col. Chaladh an Treoigh, Gaelcoláiste Mhuire A.G, Scoil Na Tríonóide Doon

Group B: P.S. Blackwater, Dún Garbháin, Mainistir Na Corann, Aonach, Col Baile an Róistigh

Group C: Ardscoil Rís, Dr. na Banndan, Col. Fhlannáin, DLS, Port Láirge, Coláiste Cholmáin

Group D: Teampall Mór, Rath Loirc, Cluain Meala, Pob. Sc na Trionóide Eochaill

25/09/2013

Dr. Harty Cup Round 1

Durlas V Col. Chaladh an Treoigh

P.S. Blackwater V Dún Garbháin

Ardscoil Rís V Dr. na Banndan

Teampall Mór V Rath Loirc

Gaelcholáiste Mhuire A.G V Scoil Na Tríonóide Doon

Mainistir Na Corann V Aonach

Col. Fhlannáin V DLS, Port Láirge

Cluain Meala V Pob. Sc na Trionóide Eochaill

09/10/2013

Dr. Harty Cup Round 2

Scoil Na Tríonóide Doon V Durlas

Col Baile an Róistigh. V P.S. Blackwater

Coláiste Cholmáin V Ardscoil Rís

Pob. Sc na Trionóide Eochaill V Teampall Mór

Col. Chaladh an Treoigh V Gaelcholáiste Mhuire A.G

Dún Garbháin V Mainistir Na Corann

Dr. na Banndan V Col. Fhlannáin

Rath Loirc. V Cluain Meala

23/10/2013

Dr. Harty Cup Round 3

Durlas V Gaelcholáiste Mhuire A.G

Aonach V P.S. Blackwater

DLS, Port Láirge V Ardscoil Rís

Teampall Mór V Cluain Meala

Col. Chaladh an Treoigh V Scoil Na Tríonóide Doon

Dún Garbháin. V Col Baile an Róistigh

Dr. na Banndan V Coláiste Cholmáin

Rath Loirc V Pob. Sc na Trionóide Eochaill

6/11/2013

Dr. Harty Cup Round 4

P.S. Blackwater V Mainistir Na Corann

Ardscoil Rís V Col. Fhlannáin

Aonach V Col Baile an Róistigh.

DLS, Port Láirge V Coláiste Cholmáin

20/11/2013

Dr. Harty Cup Round 5

Dún Garbháin VAonach

Dr. na Banndan V DLS, Port Láirge

Mainistir Na Corann V Col Baile an Róistigh

Col. Fhlannáin V Coláiste Cholmáin

Ceathrú Craobh 15/01/2014

Leath Chraobh 01/2/2014

Craobh 23/2/2014

CORN UÍ MHUIRÍ Draws 2013/2014

Group A: Col. Chríost Rí, Col. na Sceilge, Clonakilty C.C.

Group B: P.S Chorca Dhuibhne, Cill Orglain, Cluain Meala

Group C: Maighchromtha, Méanscoil Trá Lí, Col Fhlannáin

Group D: Col Bhréanainn, Sciobairín, Baile an Róistigh

16/10/2013

Corn Ui Mhuiri Round 1

Col Chríost Rí V Col. na Sceilge

P.S Chorca Dhuibhne V Cill Orglain

Maighchromtha V Méanscoil Trá Lí

Col Bhréanainn V Sciobairín

13/11/2013

Corn Ui Mhuiri Round 2

Col. na Sceilge V Clonakilty C.C.

Cill Orglain V Cluain Meala

Méanscoil Trá Lí V Col Fhlannáin

Sciobairín V Baile an Róistigh

27/11/2013

Corn Ui Mhuiri Round 3

Col Chríost Rí V Clonakilty C.C.

P.S Chorca Dhuibhne V Cluain Meala

Maighchromtha V Col Fhlannáin

Col Bhréanainn V Baile an Róistigh

Ceathrú Craobh 22/1/2014

Leath Chraobh 08/02/2014

Craobh 02/03/2014

Leath Chraobh Na h-Eireann 29/03/2014

Craobh Na h-Eireann 12/04/2014

Under 16 ½ A Hurling

To be played by the 18/09/2013

A Col Baile an Roistigh V Col Cholmáin

B P.S. Chaimín Naofa V Gaelcholáiste Mhuire A.G.

C Tiobraid Árann V DLS, Port Láirge

D Ard Scoil Ris V Cill Mhocheallóg

E Durlas V Col Fhlannáin

F Cluain Meala V Mainn Na Corann

To be played by the 02/10/2013

Winners of C V Winners of D

Winners of A V Teampall Mór

P.S. Blackwater V Winners of B

Winners of F V Winners of E

Leath Chraobh 1 V 2 3 V 4 16/10/2013

Craobh 14/11/2013

Leath Chraobh na h-Eireann 08/03/2014

Craobh na h-Eireann 29/03/2014

Extra Time to be played in all games that END in a draw.

Under 15 A Hurling

To be played by the 5/02/2014

A Main. na Corann V Aonach

B Durlas V Col. Fhlannáin

To be played by the 26/02/2014

1 DLS, Port Láirge V Winners of A

2 P.S. Blackwater V Rathluirc

3 P.S. Chaimín Naofa V Col. Cholmáin

4 Ardscoil Ris V Winners of B

Leath Chraobh 1 V 2 3 V 4 05/03/2014

Craobh 19/03/2014

Extra Time to be played in all games that END in a draw.

Junior A Football

To be played by the 05/2/2014

A Cluain Meala V Col Fhlannáin

B Méanscoil Trá Lí V Col Bhréanainn

C Baile an Róistigh V Mainstir Na Corann

D Col Na Sceilge V Cill Orglain

E P.S Corcha Dhuibhne V Col Chríost Rí

To be played by the 19/02/2014

Winners of A V Col Cholim

Winners of B V Sciobairín

Winners of E V Winners of D

Winners of C V Clonakilty

Leath Chraobh 1 V 2 3 V 4 05/03/2014

Craobh 19/03/2014

Extra Time to be played in all games that END in a draw

Under 15 A Football

To be played by the 02/10/2013

Roinn 1

1 Cill Orglain V Main. na Corann

2 Baile an Róistigh V Col. na Sceilge

3 Col. Chríost Rí V Col. an Spioraid Naoimh

4 Cluain Meala V P.S. Corca Dhuibhne

5 Col. Bhréanainn

6 Col. Fhlannáin

7 Méanscoil Trá Lí

8 Clonakilty C.C.

Ceathru Chraobh – 16/10/2013

1 V 2

3 V 4

5 v 6

7 v 8

Leath Chraobh 06/11/2013

Craobh 20/11/2013

Senior B Hurling

Group A – St Annes CC, Tiobraid Árann, Borrisokane CC, Ac. Phádraig Mala, Col. an Rísigh Inis, Nenagh CC

Group B – Roscrea C.C., Newport, Buiríos Uí Luíoch, Col Treasa Kanturk, MICC Dunmanway

Group C – P.C. Gleann Maghair, Causeway CS, Col. Iosaeif Tulach, P.S. Chaimín Naofa, Ospuidéal

Group D – Coachford Col, Col. Chríost Rí, Cill Mhocheallóg, Clonakilty C.C., P.S. Caiseal

25/09/2013

Round 1

St Annes CC V Tiobraid Árann

Roscrea C.C. V Newport

P.C. Gleann Maghair V Causeway C.s.

Coachford Col V Chroist Rí

Borrisokane CC V Ac. Phádraig Mala

Buiríos Uí Luíoch V Col Treasa Kanturk

Col. Iosaeif Tulach V P.S. Chaimín Naofa

Cill Mhocheallóg V Clonakilty

Col. an Rísigh Inis .V. Nenagh CC

Under 16 ½ B Hurling

To be played by the 18/09/2013

A P.C. Gleann Maghair V Causeway C.S.

B Aonach V MICC Dunmanway

C Buiríos Uí Luíoch V Borrisokane CC

D Coachford Col V Rathluirc

E Dún Garbháin V Scoil Na Tríonóide Doon

F Roscrea CS V Col. Chaladh an Treoigh

G Nenagh CC V Ac. Phádraig Mala

To be played by the 02/10/2013

1 Dr. na Banndan V P.S. Caiseal

2 Col. Chríost Rí V Winners of A

3 Winners of E V Col. Iosaeif Tulach

4 Winners of C V Winners of B

5 Col Choilm V Col Spioraid Naomh

6 Winners of D V Clonakilty C.C.

7 Pob. Sc.na Tríonóide, Eochaill V Winners of G

8 Winners of F V Col Threasa Kanturk

Ceathrú Craobh {A} 1 v 2 {B} 3 v 4 {C} 5 V 6 {D} 7 V 8 16/10/2013

Leath Chraobh A V B C V D 14/11/2013

Craobh 21/11/2013

Extra Time to be played in all games that END in a draw.

Under 15 B Hurling

To be played by the 05/02/2014

A Col. an Rísigh Inis V Dún Garbháin

B MICC Dunmanway V Nenagh C.C

C Gaelcholaiste Mhuire V Teampall Mór

D Col. an Spioráid Naomh V Col Threasa Kanturk

E Clonakilty CC V Borrisokane CC

F Cluain Meala V Roscrea CS

G Baile an Róistigh V Tiobraid Árann

To be played by the 26/02/2014

1 Col. Chríost Rí V Coláiste na mBráithre Críostaí

2 Coachford Col V P.C. Gleann Maghair

3 Winners of G V Winners of A

4 Col. Iosaeif Tulach V Cill Mhocheallóg

5 Col Cholim V Winners of D

6 Winners of F V Winners of E

7 Pob. Sc.na Tríonóide, Eochaill V Winners of B

8 Causeway CS V Winners of C

Ceathrú Craobh {A} 1 v 2 {B} 3 v 4 {C} 5 V 6 {D} 7 V 8 05/03/2014

Leath Chraobh A V B C V D 12/03/2014

Craobh 19/03/14

Under 16 ½ Football

To be played by the 05/02/2014

Roinn 1

A Pobail Scoil Sliabh Luachra V Coachford College

B Coláiste Cholmáin V Col. Pobal Gleann Meaighir

To be played by the 19/02/2014

1 Col. Mhichíl Lios Tuathail V Mercy Mounthawk

2 DLS Mágh Chrómtha V Coláiste Treasa Kanturk

3 PS na Trionóide V Col an Spioráid Naomh

4 Col. Chaladh an Treoigh V Colóiste Ide agus Josef Abbeyfeale

5 MICC Dunmanway V Winners of A

6 Tiobraid Árann V Winners of B

7 Dr. na Banndan V Academy Padraig Mala

8 P.S. na Dúghlaise V Mount St Michaels, Ros Cairbre

Ceathrú Craobh {A} 1 v 2 {B} 3 v 4 {C} 5 V 6 {D} 7 V 8 26/02/2014

Leath Chraobh A V B C V D 12/03/2014

Craobh 19/03/14

Senior B Football

To be played by the 16/10/2013

Preliminary Round

1 Col Cholmáin V Col Cholim

2 Col Treasa Kanturk V Tairbeart

3 P. S. na Dúglaise V Dr. na Banndan

4 Mercy Mounthawk V Col Pobal Gleann Maghair

5 Col. Mhichíl Lios Tuathail Coachford College

To be played by the 13/11/2013

A P.S. Inbhear Scéine V Mainistir na Corann

B Ac. Phádraig Mala V Winners of 4

C Winners of 1 V Tiobraid Arainn

D Winners of 2 V Pobal Scoil Sliabh Luachra

E Abbeyfeale V MICC Dunmanway

F Col.Spioraid Naomh V Winners of 3

G Teampall Mór V St Michaels Ros Cairbre

H Pob. Sc.na Tríonóide, Eochaill V Winners of 5

Ceathru Chraobh {1} A V B {2} C V D

{3} E v F

{4} G v H 27/11/2013

Leath Chraobh 1 V 2 3 V 4 22/01/2014

Craobh 08/02/2014

Senior C Hurling

Roinn 1 (25/9/13)

A St Brogans V Cahir CC

B Kinsale CS V Col. Aibhistín

C Col. Naomh Pól V Rathkeale

D Palás Chaonraí V Baile Mhistéala

E Desmond College V P. S. na Dúglaise

F St Colmans Coll Midleton V Scoil Ruain Killenaule

G Maighchromtha V Col. Hazelwood

Roinn 2 (9/10/13)

1 Sc Mhuire Gan Smal V A

2 B V Cill Mhic Thomáisín

3 An Trá Mór V D

4 F V P.S. Carraig Uí Leighin

5 Carraig na bhFear V C

6 Comeragh Col V G

7 Col. an Phiarsaigh V P. C. Scairbh

8 Baile an Gharraí V E

Ceathrú Craobh (6/11/13)

1 V 2

3 V 4

5 V 6

7 V 8

Leath Craobh (15/1/14)

Craobh na Roinne (1/2/14)

Craobh na Comortais (1/2/14)

Senior C Football

{16/10/13}

1 Durlas V St.Michaels CC

2 P.S. Cill Rois V Col an Phiarsaigh

3 Kinsale CC V Scoil Ph Carraig Uí Leighinn

4 Scoil Mhuire gan Smál Blárna V Col Naomh Brogáin

5 Col Phoball Bheanntraí V Col Dún Iascaigh

6 Col. an Rísigh Inis V Aonah

7 CBS Inis Díomáin V Col Ghobnatan

8 P.S. Chaimín Naofa V Beara CS

9 Rinn na Spáinneach V Mary Imaculate SS

(13/11/2013)

A CBS Baile an Mhisteala V P.S. Baile an Chollaigh

B 5 V Coláiste Aibhistín

C Carraig na bhFear V Castleisland CC

D 2 V 3

E 7 V 9

F Col. Mhuire Askeaton V Ospuidéal

G Causeway C.S V Comeragh College

H Pres Milltown V Baile an Bhuinneánaigh

I Scoil Na Trionoide Doon V 8

J Col na Trocaire Rathkeale V 4

K Col Naomh Pól V Cill Mhic Thomáisín

L An Trá Mhór V DLS Port Láirge

M 1 V Gaelcholaiste Tra Lai

N SMI Newcastle West V P.S. Inbhear Scéine

O Col Hazelwood V St.Patrick’s Castleisland

P 6 V Killarney CC

Last 16 (27/11/2013)

1 E V A

2 F V C

3 I V N

4 P V H

5 J V L

6 K V M

7 B V G

8 O V D

Quarter Final (22/01/2014)

A 1 V 2

B 3 V 4

C 5 V 6

D 7 V 8

Semi Final (29/01/2014)

A V B

C V D

Craobh 08/02/2014

U15 B Football

Roinn1 (2/10/13)

1 Col. Chaladh an Treoigh V Dún Garbháin

2 Mercy Mt Hawk V DLS Mágh Chrómtha

3 MICC Dunmanway V P.S. na Dúglaise

4 P.C. Gleann Maghair V Pobal Scoil na Trianoide Eochaill

5 Colaiste Treasa Kanturk V Sciobairín

6 Coláiste Cholmáin V Tairbeart

7 Mainistir na Féile V Coachford Col

Ceathrú Craobh (16/10/13)

A 5 V 6

B 3 V Tiobraid Árann

C 4 V 7

D 1 V 2

Leath-Chraobh (13/11/13)

1 A V B

2 C V D

Craobh (27/11/13)

Extra time in event of all draws

U 16 ½ C Hurling

Iomaint C (18/9/13)

A Col. Aibhistín V Ospuidéal

B Tulach Sheasta V P.S. na Dúglaise

C Scoil Ruaine Killenaule V Col Naomh Pól

D An Tra Mor V Col. an Phiarsaigh

E Carrick na bhFear V Cahir CC

F Scoil Mhuire Gan Smal Blarna V Col Ris Inis

G P.C. Scairbh V St Colmans Coll Midleton

(2/10/13)

1 Coláiste na Trócaire Ráth Caola V G

2 Desmond College V C

3 Baile an Gharraí V A

4 Baile Mhistéala V B

5 Comeragh College V F

6 St.Anne’s Killaloe V D

7 Col. Hazelwood V E

8 Cill Mhic Thomáisín V Palás Chaonraí

Ceathrú Craobh (16/10/13)

A 1 V 2

B 3 V 4

C 5 V 6

D 7 V 8

Leath Chraobh (14/11/13)

1 A V B

2 C V D

Craobh (21/11/13)

U 16 ½ C Football

(22/1/14)

A Comeragh College V Col Hazelwood

B Col Ris Inis V PS Caiseal

C Colaiste Ghabnatan V Col na Phiarsaigh

D DLS, Port Láirge V Ospuidéal

E Gael Colaiste Chiarraí V P.S. Inbhear Scéine

F Tairbeart V An Mhainister Thuaidh

G CBS Baile an Mhistéala V Killarney CC

Roinn 2 (5/2/14)

1 Col. Aibhistín V A

2 Rinn na Spáinneach V P.S. Chaimín Naofa

3 Col Mhuire Askeaton V Mary Imaculate SS

4 Scoil Ruáin V Beara CS

5 Ac.Phádraig Mala V SMI Newcastle West

6 Col Pob Beanntraí V Kilrush CS

7 Thurles CBS V An Tra Mor

8 Col na Trocaire Rathkeale V Pres Miltown

9 . Cill Mhic Thomáisín V Scoi Mhuirel gan Smal Blárna

10 Carraig na bhFear V G

11 Col. Mhaichín V

12 Castleisland CC V B

13 Causeway CS V C

14 Col Dún Iascaigh V D

15 Naomh Mhichil V F

16 CBS Inis Díomáin V E

Roinn 3 (19/2/14)

1 1 V 2

2 3 V 4

3 5 V 6

4 7 V 8

5 9 V 10

6 11 V 12

7 13 V 14

8 15 V 16

Ceathrú Craobh (26/2/14)

A 1 V 2

B 3 V 4

C 5 V 6

D 7 V 8

Leath Chraobh (5/3/14)

1 A V B

2 C V D

Craobh (12/3/14)

Under 15 C Hurling

Roinn 1 (05/04/2014)

A Coláiste na Trócaire Ráth Caola V Col Hazelwood

B Carrich na bhfear V St Colman’s Col, Midleton

C St.Anne’s Killaoe V Comeragh College

D PC Scairbh V Col. an Phiarsaigh

E An Tra Mor V Baile an Gharraí

F Naomh Seosamh, Buirios Uí Líoch V Cill Mhic Thomáisín

G Baile Mhistéala V Scoil Ruain Killenaule

H Ac.Phádraig Mala V Scoil Mhuire Gan Smal

(26/2/14)

1 Col. Aibhistín V H

2 C V Col. Chaladh an Treoigh

3 Ps Caiseal V A

4 B V Ospuideal

5 Dún V G

6 F V Cahir CC

7 P.S. Na Dúglaise V D

8 Dr. na Banndan V E

Ceathrú Craobh (05/3/14)

A 1 V 2

B 3 V 4

C 5 V 6

D 7 V 8

Leath Chraobh 12/03/2014

1 A V B

2 C V D

Craobh 19/03/2014

Under 15 C Football

North Preliminary (25/9/13)

1 St.Michaels Kilmihil V CBS Inis Díomáin

2 Ospuidéal V Carraig na bhFear

3 Rinn na Spáinneach V Lios Dún Bhearna

4 Aonach V Baile Mhistéala

Roinn 1 (8/10/13)

A Scoil Ruain Killenaule V Milltown

B Coláiste na Trócaire Ráth Caola V Col. an Rísigh Inis

C Causeway Cs V Kilrush CC

D Scoil Mhuire agus Ide V Eas Géitine

E Ac. Phádraig, Mala V P.S. Chaimín Naofa

F Col Hazelwood V Castleisland

G 1 V 2

H 3 V 4

Ceathrú Craobh (22/10/13)

1 A V B

2 C V D

3 E V F

4 G V H

Leath Chraobh (13/11/13)

Craobh na Roinne (27/11/13)

Craobh an Comortais (4/12/13)

Under 15 C Football

South Preliminary (25/9/13)

1 Cill Mhic Thomáisín V Col. Aibhistín

2 Beara CC V Dr. na Banndan

3 An Mhainistir Thuaidh V Killarney CC

4 P.S. Carraig Uí Leighin V An Tra Mor

Roinn 1 (8/10/13)

A Baile an Bhuinneánaigh V PS Sliabh Luachra

B Comeragh College V Ros na gCairbre

C Cathair V Col. Pobail Bheanntraí

D Blarney V Pobail Scoil In bhFear Scéine

E DLS Waterford V Baile Mhuirne

F Gaelcholáiste V Col an Phiarsaigh

G 1 V 2

H 3 V 4

Ceathrú Craobh (22/10/13)

1 A V B

2 C V D

3 E V F

4 G V H

Leath Chraobh (13/11/13)

Craobh na Roinne (27/11/13)

Craobh na Chomortais (4/12/13)

Under 18 ½ D Hurling

(25/09/2013)

1 S. C. N. P. Sionna V Cnoc Sion

2 Scoil Pol Kilfinane V Colaiste Cluain Meala

3 Carrick on Siur CBS V SMI Newcastlewest

4 Meanscoil San Nicolas V Mercy Mounthawk

5 Colaiste Daibhead V Gaelcholaiste Chairraí

(09/10/2013)

A Col Chraobhín V 1

B Col Ide agus Joseph Abbeyfeale V 2

C Col Mhuire Thurles V 3

D 4 V 5

Leath Chraobh (06/11/2013)

1 A V B

2 C V D

Craobh (13/11/2013)

Under 16 ½ D Hurling

(18/09/2013)

1 Ennistymon CBS V St.Ailbe’s

2 S. C. N. P. Sionna V Mercy Mounthawk

3 SMI Newcastlewest V Col Chluain Meala

4 Meanscoil san Nicholas V Newport College

5 St.Clements V Col Chrcoibhín

6 An Mhainistir Thuaidh V Cnoc Sion

7 Col Mhuire Thurles V Col. Mhaichín

Ceathru Craobh (02/10/2013)

A 1 V Colaiste Ide agus Josef Abbeyfeale

B 2 V 5

C 3 V 7

D 4 V 6

Leath Chraobh (16/10/2013)

1 A V B

2 C V D

Craobh (14/11/2013)

Under 16 ½ D Football

(05/02/2014)

1 St.John Boscos V St.Ailbe’s

2 McEgan College V Pres Ballingarry

3 Newport College V Palás Chaonraí

(10/02/2014)

A Cill Mhocheallóg V 1

B Desmond College V S. C. N. P. Sionna

C Kilkee CC V St.Coleman’s Col, Midleton

D 2 V Inis Díomán

E Kilorglan CC V Carrick on Suir CBS

F Meanscoil San Nicholas V Col Chraobhin

G Ennis CC V 3

H Colaiste Cluain Meala V Colaiste Mhuire Thurles

Ceathru Craobh 26/02/2014

1 A V B

2 C V D

3 E V F

4 G V H

Leath Chraobh (12/03/2014)

Craobh (19/03/2014)

Under 15 D Hurling

(05/02/2014)

1 Col. Mhichíl Luimneach V St.Ailbe’s CS

2 Mercy Mounthawk V Pallaskenry

(26/02/2014)

A 1 V Col Mhuire Durlas

B Inis Diomán V Scoil Mhuire agus Íde NCW

C St.Clements V Col Naomh Pól

D S. C. N. P. Sionna V Col Chraobhin

E 2 V Méanscoil Trá Laí

F Colaiste Daibhead V Cnoc Sion

G Scoil Pól Cill Fhionáin V Carraig na Siúire CC

H Desmond College V Colaiste Cluain Meala

Ceathrú Craobh (05/03/2014)

1 A V B

2 C V D

3 E V F

4 G V H

Leath Chraobh (12/03/2014)

Craobh (19/03/2014)

Under 15 D Football

(02/10/2013)

1 Desmond College V Baile an Gharraí

2 St.Ailbe’s Tipp V Carraig na Siúire

Roinn1 (16/10/2013)

A 1 V St.Josephs Borrisoleigh

B Killorglin CC V Colaiste Cluain Meala

C Cill Mocheallóg V Cill Disirt

D Ennis CC V St.Pat’s Shannon

E St.Coleman’s Col Midleton V Col Chraobhin

F Cill Chaoi V Ennistymon CC

G Colaiste Daibhéid V 2

H Palás Chaonraí V Col Mhuire Durlas

Ceathrú Craobh (06/11/2013)

1 A V B

2 C V D

3 E V F

4 G V H

Leath Craobh (13/11/2013)

Craobh (20/11/2013)

Senior D Football

Preliminary Round (16/10/2013)

1 Col Daibhead V Desmond College

2 McEgan College V Col Mhuire Thurles

3 CBS Carrick on Suir V Palás Chaonraí

4 An Mhainistear Thuaidh V Pres Ballingarry

(13/11/2013)

A Killorglin CC V St.Colmain Col, Midleton

B Kilkee CC V Col.Chluain Meala

C Ennis CC V Col Chraoibhin

D Meanscoil San Nicolas V St.Ailbes

E Naomh Seán Boscos V 1

F Ennistymon VEC V 3

G 2 V SCNP Sionna

H 4 V St.Annes CC

Ceathru Craobh (27/11/2013)

1 A V B

2 C V D

3 E V F

4 G V H

Leath Chraobh (22/01/2014)

1 V 2

3 V 4

Craobh (08/02/2014)

Masita GAA All-Ireland Post-Primary Series Fixtures 2013-2014

Extra-time to be played at all fixtures (if Necessary).

Connacht v Munster

Leinster v Ulster

(unless stated)

March 8th

Post Primary Schools Junior H Semi-Final

Post Primary Schools SF “D” Semi-Finals

Post Primary Schools SH “C” Semi-Finals

March 15th

Post Primary Schools SF “C” Semi-Finals

Post Primary Schools SH “A” Quarter-Finals ???

March 22nd

Post Primary Schools Junior F Semi-Finals

Post Primary Schools SH “A” Semi-Finals

Post Primary Schools SH “B” Semi-Finals

Post Primary Schools SF “D” Final

March 29th

Post Primary Schools Junior H Final

Post Primary Schools SH “C” Final

Post Primary Schools SF “A” Semi-Finals

Post Primary Schools SF “B” Semi-Finals

April 5th

Post Primary Schools SH “A” Final Thurles

Post Primary Schools SH “B” Final Thurles

Post Primary Schools SF “C” Final

Post Primary Schools Junior F Final

April 12th

Post Primary Schools SF “A” Final Croke Park

Post Primary Schools SF “B” Final Croke Park

Advertisements